+48 515 038 568

Centrum kompetencji logistycznych

Logisys posiada specjalistyczne kompetencje we wszystkich kluczowych obszarach logistyki rozumianej jako zarządzanie operacjami i procesami związanymi z przepływem surowców, produktów, usług i informacji.

Wieloletnie doświadczenie i know-how

Logisys to zespół doświadczonych praktyków, inżynierów i menedżerów posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów logistycznych oraz zarządzaniu logistyką. Wybierając współpracę z Logisys przedsiębiorstwa minimalizują ryzyko biznesowe w procesach projektowania i wdrażania zmian w obszarze logistyki.

Przykłady zrealizowanych projektów »

Wszystkie kluczowe obszary logistyki

Logisys posiada kompetencje we wszystkich kluczowych obszarach logistyki, dzięki czemu skutecznie wspiera realizację celów biznesowych całego przedsiębiorstwa. Obszary kompetencji Logisys obejmują zarządzanie logistyką, system logistyczny, magazyny i centra logistyczne, logistykę produkcji, automatyczną identyfikację oraz systemy informatyczne.

Kompetencje Logisys »

Innowacyjne podejście i orientacja na cele

Logisys to zespół ekspertów, fachowców i specjalistów o uzupełniających się umiejętnościach, wyróżniający się innowacyjnym podejściem do rozwiązywanych problemów logistycznych oraz silną orientacją na realizację celów projektu, w założonym terminie i budżecie.

Sukces projektu logistycznego »

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X