+48 515 038 568

Jak dopasować zdolności logistyczne do strategii rynkowej firmy?


Warsztaty magazynowe w centrum logistycznym Tim S.A. – 26 października, Wrocław / Siechnice

Serdecznie zapraszamy na Profesjonalne Warsztaty Magazynowe w centrum logistycznym firmy TIM SA - największego dystrybutora artykułów elektronicznych w Polsce, jednego z naszych kluczowych klientów, z którym pracowaliśmy nad projektem przebudowy logistyki magazynowej w odniesienie do zmian strategii biznesowej. Wydarzenie odbędzie się 26 października.

    Część pierwsza - warsztatowa – która będzie miała miejsce w hotelu Invite we Wrocławiu, została skupiona wokół czterech punktów programowych:
  • Kierunek: strategie rozwoju biznesu – jak przeskalować logistykę magazynową, aby nadążała za rozwojem całego biznesu (Maciej Posadzy, 3LP)
  • Wyzwanie: operacja na bijącym sercu – z jakimi problemami mierzy się firma, decydując się na przebudowę działającego magazynu (Łukasz Musialski, Logisys)
  • Efekt: od hurtowni do operatora logistycznego - jak koncepcja, umożliwiająca etapową rozbudowę centrum logistycznego, pozwoliła na uruchomienie sektora biznesu związanego z logistyką kontraktową (Piotr Susz, 3LP oraz Łukasz Musialski, Logisys)
  • Znaczenie partnerów: zmiany wymagają zaufania – projekt przebudowy centrum logistycznego od strony IT (Mantis Polska), typowe usługi wsparcia, projektowanie i project management (Logisys)

Druga, praktyczna część wydarzenia odbędzie się w Centrum Logistycznym firmy TIM SA. Wizyta to szansa na zapoznanie się na żywo z opracowaną, przez Logisys, koncepcją magazynu, podziałem stref oraz dobraną technologią (m.in. Specjalnie zaprojektowana układnica o pojemności 1200 miejsc paletowych oraz nowoczesny układ przenośnikow). Będzie można zobaczyć, jak współgra ze sobą realizacja procesów spółki Tim SA (core business) z uruchamianiem usług operatorskich.

Do udziału serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych optymalizacją logistyki magazynowej, zwłaszcza tych, którzy są na etapie planowania inwestycji w swoim biznesie.

Szczegóły oraz zapisy znajdują się na stronie wydarzenia

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Forum Media Polska – wydawcą czasopisma „Nowoczesny Magazyn”.

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X