12 633 12 88

Logisys łączy siły z HUB LogisticsZ przyjemnością informujemy, że w dniu 09.03.2017 roku spółka Logisys weszła do struktur międzynarodowej firmy HUB logistics – jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw dostarczających spersonalizowane usługi i rozwiązania dla logistyki wewnętrznej. Hub logistics tworzy ponad 650 osób pracujących w 25 biurach na terenie Finlandii, Polski, Niemiec, Estonii oraz Rosji, dzięki którym generowany jest roczny obrót w wysokości przekraczającej 40 mln €. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.hublogistics.pl.

Partnerstwo z Hub logistics stwarza nowe atrakcyjne możliwości współpracy dla Klientów Logisys przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich dotychczas świadczonych usług. Nowe możliwości współpracy to innowacyjne usługi i rozwiązania logistyczne, które pozwalają kontrolować i zarządzać przepływem materiałów, informacji oraz kapitału w sposób profesjonalny, elastyczny i różnorodny. Naszym Klientom będziemy mogli zaoferować od teraz nie tylko kompleksowe koncepcje rozwiązań logistycznych, ale również ich realizację, utrzymanie i stałe doskonalenie, dzięki rozwijaniu nowych obszarów doradztwa i R&D.

Wspólna oferta Hub logistics i Logisys obejmuje kompleksowy zakres usług związanych z rozwiązaniami dla logistyki wewnętrznej, outsourcingu optymalizacji łańcucha dostaw: począwszy od magazynowania
i zarządzania personelem, kończąc na rozwiązaniach outsourcingowych – dla procesów produkcyjnych, magazynowania i transportu wewnętrznego. Hub logistics zapewnia kompleksowe usługi outsourcingu dla logistyki wewnętrznej w ramach magazynu klienta. Jako, że HUB logistics poprzez swoją działalność pozwala klientom skupić się na ich podstawowej działalności, firma jest gotowa wybudować nowy magazyn dla klienta
i zarządzać nim. Jedną z ambicji i celów firmy jest zwiększenie poziomu automatyzacji magazynowej w Polsce. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie ekspertów zarządzania jakością oraz analityków, którzy pomagają poprawić efektywność i wydajność obsługiwanego przedsiębiorstwa. Analiza i doradztwo mogą być prowadzone dla całości procesów wewnętrznych, jak również dla poszczególnych obszarów, takich jak zakupy, produkcja, magazynowanie czy na przykład pakowanie.

"Wspaniale, że zespół HUB logistics powiększy się o grono doświadczonych i zmotywowanych profesjonalistów! Transakcja ta zwiększa nasze możliwości zbudowania mocnej pozycji i tym samym odniesienia sukcesu na polskim rynku. Gwarantujemy jeszcze pełniejsze wsparcie dla naszych Klientów. Rozwój naszej spółki nabrał rozpędu, tym samym wypełnia się także jeden z punktów strategicznych naszej firmy: ekspansja międzynarodowa”, mówi Mika Surakka, ówczesny Prezes Zarządu HUB logistics sp. z o.o.

"Partnerstwo z Hub logistics jest doskonałą okazją do rozwijania bardziej długofalowych relacji biznesowych z naszymi polskimi klientami, a także otwiera nowe obszary doradztwa oraz R&D na arenie międzynarodowej. Jesteśmy dumni, że nasze kompetencje i osiągnięcia są cenne dla światowych rynków.”, komentuje Bartosz Jacyna, Prezes Zarządu Logisys sp. z o.o.

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt
z panem Bartoszem Jacyną, tel. +48 694-427-596

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X