+48 515 038 568

Logisys wraca do domu!Bartosz Jacyna, Łukasz Musialski, Witold Bachaj i Kazimierz Grabowski – założyciele i współudziałowcy Chaingers to doświadczeni oraz znani w branży konsultanci i menedżerowie logistyki. Dwaj pierwsi powołali do życia w 2005 roku Logisys, a cała czwórka jest częścią zespołu, który przez wiele lat z zaangażowaniem pracował na jakość, rozpoznawalność i pozycję rynkową tej marki. W 2017 roku Logisys został sprzedany HUB logistics – fińskiemu operatorowi logistycznemu, który w tamtym czasie zatrudniał ponad 650 osób w 25 biurach na terenie Finlandii, Niemiec, Estonii i Rosji.

Przez kolejne 3 lata założyciele Logisys pracowali dla HUB logistics, jednak w połowie 2020 roku ich przygoda z fińską firmą dobiegła końca. W kilka miesięcy po zakończeniu współpracy z Finami Bartosz Jacyna i Łukasz Musialski wspólnie z Witoldem Bachajem oraz Kazimierzem Grabowskim zdecydowali się na uruchomienie nowej firmy konsultingowej. Założeniem było połączenie ich doświadczenia menadżerskiego i doradczego z nowoczesną wizją oraz nowym spojrzeniem na biznes – firmy, która zmieni reguły gry. I w ten sposób na rynku doradztwa logistycznego pojawiła się nowa marka – Chaingers.

Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło i marka Logisys „wraca do domu”. Jednak dla nas kluczowa w tej historii jest przede wszystkim synergia dwóch marek konsultingowych – doświadczenie i baza wiedzy Logisys oraz nowe spojrzenie i innowacyjność Chaingers. Te atuty kumulują się w tym momencie w jednej organizacji, łącząc dorobek dotychczasowego lidera rynku oraz dynamikę i świeżość nowego gracza.

Dowiedz się więcej o chaingers .

fot. Chaingers

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X