+48 515 038 568

Panel Polskich Menedżerów Logistyki

Logisys uruchamia badania wśród praktyków i menedżerów logistyki w ramach Panelu Polskich Menedżerów Logistyki.

Panel Polskich Menedżerów Logistyki to projekt firmy Logisys, w ramach którego realizowane są cykliczne badania dotyczące zagadnień związanych ze stanem zarządzania logistyką w polskich firmach. Są to unikalne badania, dzięki którym polscy menedżerowie odpowiedzialni za logistykę w firmach będą lepiej przygotowani do podejmowania decyzji o projektach logistycznych.

Badanie „Projekty logistyczne – doświadczenia polskich przedsiębiorstw” jest pierwszym ogólnopolskim badaniem realizowanym w cyklu Panel Polskich Menedżerów Logistyki. Badaniem objętych zostanie 400 przedsiębiorstw działających w Polsce.

Celem pierwszego - pilotażowego – badania jest m.in. uzyskanie odpowiedzi na pytanie, jak polscy menedżerowie zarządzają projektem logistycznym, na jakie bariery napotykają w osiąganiu dobrych rezultatów.

Badanie ankietowe realizowane będzie od 27.09 do 21.10 przez dr Martę Tutko, która jest pracownikiem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Raport z badań ukaże się w pierwszych dniach stycznia 2011 i w pierwszej kolejności skierowany zostanie do respondentów.

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X