+48 515 038 568

Polska firma inwestuje w magazyn: planowo czy po partyzancku?

Rozpoczyna się kolejna edycja Panelu Polskich Menedżerów Logistyki. Tematem przewodnim tegorocznego badania są doświadczenia polskich firm w inwestycji w magazyn. Już od 6 sierpnia menedżerowie logistyki będą zachęcani do wypełnienia ankiet.


Pragnąc poznać doświadczenie polskich firm w zakresie inwestycji w magazyn firma Logisys Sp. z o.o. organizuje kolejną edycję Panelu Polskich Menedżerów Logistyki – badania kierowanego do przedstawicieli logistyki w polskich przedsiębiorstwach. Poprzednie badania pozwoliły zwrócić uwagę na problemy z jakimi borykają się menedżerowie logistyki oraz ogrom pracy (a zarazem odpowiedzialności) jaki na nich spoczywa. Trzecia odsłona PPML ma na celu dotarcie do osób zajmujących się logistyką i ujęcie ich doświadczeń w zakresie zmian w magazynowaniu w formie raportu z badania.


Logisys jest liderem doradztwa logistycznego w Polsce. Spółka działa w Polsce od 7 lat. Zajmuje się projektowaniem i usprawnianiem logistyki przedsiębiorstw: od diagnozy, poprzez koncepcje, aż po nadzór i wdrożenie zmian. Konsultanci Logisys na co dzień spotykają się z problematyką zmian w magazynowaniu – ich doświadczenie pomogło zaprojektować badanie, którego wyniki mogą stanowić korzyść dla wszystkich stojących przed decyzjami inwestycyjnymi w tym zakresie.


Informacje o poprzednich edycjach Panelu Polskich Menedżerów Logistyki: http://logisys.pl/panel_polskich_menedzerow_logistyki.html

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X