22 278 27 20

Przedłużenie współpracy z Żabka Polska

Kontynuacja wsparcia przy uruchomieniu nowego centrum logistycznego

Zgodnie z ustaleniami została przedłużona o kolejne miesiące umowa na podstawie której, konsultanci Logisys wspierają Żabkę Polską przy tworzeniu nowego centrum logistycznego.

Jest to ciąg dalszy współpracy przy projekcie otwarcia nowego centrum dystrybucyjnego w systemie logistycznym Żabki Polskiej.

Żabka Polska SA od 1998 roku otworzyła ponad 2500 sklepów Żabka i około 50 sklepów FreshMarket. Oferta punktów handlowych obejmuje podstawowe produkty z zakresu FMCG (Żabki) oraz dodatkowo świeże owoce i warzywa, kawę na wynos oraz ciasto i wędliny (FreshMarket).

Żabka Polska SA planuje w ciągu kliku następnych lat rozwój i otwarcie kolejnych sklepów pod marką Żabka i pod marką FreshMarket. W perspektywie oznacza to zwiększenie obrotów w centrach logistycznych firmy. By uniknąć problemów związanych ze wzrostem, koniecznością jest przystosowanie logistyki Żabki do bardziej wymagającej sytuacji.

Logistyka Żabki opiera się na dwóch centrach dystrybucyjnych. Specyfiką dystrybucji jest to, że do zdecydowanej większości sklepów można dotrzeć jedynie dostawczakiem o ładowności do 3,5 tony.

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X