+48 515 038 568

Wzrost efektywności załadunku szyb w firmie Press Glass.


Optymalizacja procesów magazynowych i załadunkowych, pierwszym krokiem do optymalizacji logistyki dostawPress Glass S.A. to wiodący producent szyb zespolonych oraz specjalnych w Europie zajmujący się przetwarzaniem szkła do produkcji stolarki okiennej i drzwiowej, fasad, przeszkleń i konstrukcji wewnętrznych. Firma posiada nowoczesną logistykę, która realizuje dziennie ok. 120 wysyłek w zasięgu 3 500 km.

W związku z ciągłym udoskonaleniem swoich procesów i operacji firma Press Glass skorzystała z szybkiego audytu magazynu wyrobu gotowego i załadunku tzw. Quick Check oferowany przez Logisys. Celem projektu było wygenerowanie kluczowych obszarów do poprawy w obszarze produkcji, magazynu i sprzedaży w celu zapewnienia sprawnego i efektywnego systemu zarządzania procesami magazynowymi i załadunku.

W wyniku przeprowadzonego audytu Logisys zarekomendował krótko i długoterminowe zadania optymalizujące w postaci road mapy, która definiuje czas i następstwo procesów zmian. W całym procesie wyłoniono 4 główne etapy obejmujące zmiany w systemach IT, procesach magazynowych i produkcyjnych oraz standardach pracy organizacji.

[©Logisys - Kolejność procesów zmian]

Przeczytaj więcej o naszym podejściu do audytu logistycznego.

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X