+48 515 038 568

Zarządzanie projektami

Nadzór i zarządzanie projektami w obszarze logistyki przez doświadczoną zewnętrzną firmę konsultingową to gwarancja skutecznej realizacji inwestycji. Oznacza to optymalizację kosztów inwestycyjnych, a także ograniczenie kosztów opóźnień oraz kosztów niepełnej realizacji celów projektu.

Na czym polega zarządzanie projektami w logistyce?

Logisys zarządza procesem wdrażania zmian logistycznych w przedsiębiorstwie i nadzoruje ich przebieg. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu inwestycji logistycznych zaplanowany przez Klienta cel biznesowy osiągany jest w założonym terminie i budżecie. Ważnym elementem jest też szkolenie i przygotowanie pracowników do samodzielnej obsługi procesów po zakończeniu inwestycji.

Kompleksowość kompetencji inżynierów i doradców Logisys umożliwia zadbanie o efekt końcowy inwestycji już na etapie zakupu produktów i usług przez Klienta. Podejmowane działania obejmują przygotowanie Klienta, jego organizacji i pracowników na zmiany tak, aby rozruch był możliwie płynny i bez ryzyka.

Zarządzanie projektami w logistyce jest realizowane jako element kompleksowej oferty doradczej i wdrożeniowej Chaingers.

Oferta Logisys w zakresie zarządzania projektami logistycznymi

Dowiedz się więcej

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X