12 633 12 88

Firma

Logisys jest wiodącą marką konsultingową w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, która posiada uznaną pozycję rynkową oraz największe doświadczenie w Polsce Logisys działa kompleksowo i skutecznie, dzięki czemu zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo i wymierne efekty biznesowe.

Lider konsultingu logistycznego

Logisys jest liderem konsultingu logistycznego posiadając największe portfolio zrealizowanych projektów i referencji na rynku polskim. Logisys jest jedyną polską marką doradczą, która z sukcesem realizuje również projekty na najbardziej wymagającym rynku niemieckim, a także inicjatorem największych cyklicznych badań panelowe w dziedzinie logistyki.

Przeczytaj Case Studies »

Wsparcie na każdym etapie

Usługi Logisys obejmują pełny proces optymalizacji logistyki i łańcucha dostaw przedsiębiorstwa od analizy, przez projektowanie, aż po finalne wdrożenie. Logisys oferuje audyt logistyczny, doradztwo logistyczne, projektowanie logistyki, optymalizację logistyki, automatyzację procesów, konsulting IT w logistyce oraz zarządzanie projektami.

Zapoznaj się z ofertą Logisys »

Najwięcej projektów w Polsce

Zespół Logisys projektował i usprawniał logistykę dla ponad 100 przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą realizując ponad kilkaset różnorodnych i niejednokrotnie bardzo skomplikowanych projektów. Zgromadzona przez lata baza wiedzy i umiejętności pozwala efektywnie i skutecznie optymalizować logistykę przedsiębiorstw z różnych branż.

Zobacz listę klientów Logisys »

Outsourcing logistyki wewnętrznej

Logisys to marka należąca do grupy HUB logistics - dynamicznie rozwijającej się firmy zatrudniającej ponad 650 osób pracujących w 25 biurach na terenie Finlandii, Polski, Niemiec, Estonii oraz Rosji, która generuje roczne obroty ponad 40 mln euro. Główną specjalizacja firmy są rozwiązania outsourcingowe dla logistyki wewnętrznej w obszarze produkcji, magazynowania i transportu. Usługa Hub logistics to jednak znacznie więcej niż tradycyjny outsourcing – to partnerski model współpracy, w którym wygrywa każda ze strona dzięki wygenerowanym oszczędnościom.

Poznaj pełną gamę usług HUB logistics »

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X