+48 515 038 568

Firma

Logisys jest wiodącą marką konsultingową w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, która posiada uznaną pozycję rynkową oraz największe doświadczenie w Polsce Logisys działa kompleksowo i skutecznie, dzięki czemu zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo i wymierne efekty biznesowe.

Lider konsultingu logistycznego

Logisys jest liderem konsultingu logistycznego posiadając największe portfolio zrealizowanych projektów i referencji na rynku polskim. Logisys jest jedyną polską marką doradczą, która z sukcesem realizuje również projekty na najbardziej wymagającym rynku niemieckim, a także inicjatorem największych cyklicznych badań panelowyvh w dziedzinie logistyki.

Przeczytaj Case Studies »

Wsparcie na każdym etapie

Usługi Logisys obejmują pełny proces optymalizacji logistyki i łańcucha dostaw przedsiębiorstwa od analizy, przez projektowanie, aż po finalne wdrożenie. Logisys oferuje audyt logistyczny, doradztwo logistyczne, projektowanie logistyki, optymalizację logistyki, automatyzację procesów, konsulting IT w logistyce oraz zarządzanie projektami.

Zapoznaj się z ofertą Logisys »

Najwięcej projektów w Polsce

Zespół Logisys projektował i usprawniał logistykę dla ponad 100 przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą, realizując ponad kilkaset różnorodnych i niejednokrotnie bardzo skomplikowanych projektów. Zgromadzona przez lata baza wiedzy i umiejętności pozwala efektywnie i skutecznie optymalizować logistykę przedsiębiorstw z różnych branż.

Zobacz listę klientów Logisys »

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X