12 633 12 88

Firma

Logisys jest wiodącą marką konsultingową w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw, która posiada uznaną pozycję rynkową oraz największe doświadczenie w Polsce Logisys działa kompleksowo i skutecznie, dzięki czemu zapewnia swoim Klientom bezpieczeństwo i wymierne efekty biznesowe.

Lider konsultingu logistycznego

Logisys jest liderem konsultingu logistycznego posiadając największe portfolio zrealizowanych projektów i referencji na rynku polskim. Logisys jest jedyną polską marką doradczą, która z sukcesem realizuje również projekty na najbardziej wymagającym rynku niemieckim, a także inicjatorem największych cyklicznych badań panelowe w dziedzinie logistyki.

Przeczytaj Case Studies »

Wsparcie na każdym etapie

Usługi Logisys obejmują pełny proces optymalizacji logistyki i łańcucha dostaw przedsiębiorstwa od analizy, przez projektowanie, aż po finalne wdrożenie. Logisys oferuje audyt logistyczny, doradztwo logistyczne, projektowanie logistyki, optymalizację logistyki, automatyzację procesów, konsulting IT w logistyce oraz zarządzanie projektami.

Zapoznaj się z ofertą Logisys »

Najwięcej projektów w Polsce

Zespół Logisys projektował i usprawniał logistykę dla ponad 100 przedsiębiorstw w Polsce i zagranicą realizując ponad kilkaset różnorodnych i niejednokrotnie bardzo skomplikowanych projektów. Zgromadzona przez lata baza wiedzy i umiejętności pozwala efektywnie i skutecznie optymalizować logistykę przedsiębiorstw z różnych branż.

Zobacz listę klientów Logisys »

Outsourcing logistyki wewnętrznej

Firma HUB Logistics została utworzona w Finlandii w 1992 roku, specjalizując się w usługach z zakresu logistyki kontraktowej, w tym w szczególności magazynowania, outsourcingu logistyki wewnętrznej, pakowania oraz usług wartości dodanej (VAS). W Polsce firma jest obecna od 2015 roku, a jej dynamiczny rozwój datuje się od 2017 roku, po połączeniu HUB Logistics z istniejącą na polskim rynku od ponad 15 lat firmą doradztwa logistycznego Logisys.
Dzięki integracji obydwu firm, HUB Logistics w Polsce oferuje klientom pełen zakres usług logistycznych, obejmujących logistykę kontraktową, magazynowanie oraz konsulting logistyczny. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a główne centrum logistyczne jest zlokalizowane w Pęcicach pod Warszawą. HUB Logistics posiada 15 lokalizacji w Finlandii i w Polsce, w których łącznie pracuje niemal 500 osób. Łączne obroty grupy HUB Logistics to ponad 40 mln EUR roczne. Główną specjalizacją firmy są rozwiązania outsourcingu logistyki wewnętrznej oraz magazynowania. Usługi oferowane przez HUB Logistics to jednak znacznie więcej niż tradycyjny outsourcing – to partnerski model współpracy, w którym wygrywa każda ze strona dzięki wygenerowanym korzyściom.

Poznaj pełną gamę usług HUB logistics »

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X