+48 515 038 568

Oferta

Oferta Logisys skierowana jest do przedsiębiorstw, które zamierzają zwiększyć efektywność logistyki Oferta Logisys obejmuje kompleksowe usługi począwszy od audytu, poprzez projektowanie i planowanie, aż do wdrożenia zmian w logistyce.

Strategie logistyczne

Stworzenie wizji i planu rozwoju logistyki, obejmującej m.in. jej organizację i koszty w odniesieniu do celów i założeń biznesowych, w określonym horyzoncie planowania.

Projektowanie magazynów

Opracowanie optymalnych ekonomicznie i funkcjonalnie rozwiązań dla całego przedsiębiorstwa lub wybranego obszaru logistyki: sieci dystrybucji, centrum logistycznego, magazynu.

Automatyzacja procesów

Wdrażanie rozwiązań integrujących pracę ludzi, maszyny, urządzenia i systemy IT. Technologie auto ID w procesów magazynowych, produkcyjnych i inwentaryzacji. Automatyka magazynowa.

Audyt logistyczny

Menadżerska ocena stanu logistyki firmy lub jej wydzielonego aspektu: dystrybucji, magazynu, produkcji. Diagnoza sytuacji, identyfikacja kluczowych problemów w badanym obszarze.

Optymalizacja logistyki

Projekty ukierunkowane na wzrost wydajności i efektywności procesów logistycznych. Osiągnięcie możliwe największych efektów za pomocą zasobów przedsiębiorstwa i partnerów.

Zarządzanie projektami

Nadzór i zarządzanie projektami w obszarze logistyki. Wsparcie skutecznej realizacji inwestycji, optymalizacja kosztów inwestycji. Project Management, Interim Management.

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X