+48 515 038 568

Kariera

Aktualne ogłoszenia

Młodszy Analityk w dziale doradztwa logistycznego - rekrutacja zakończona

Poszukujemy do naszej siedziby w Krakowie oraz do pracy warsztatowej u klientów firmy na terenie całej Polski, osoby odpowiedzialnej za przeprowadzanie analiz danych i dokumentacji projektowych.

Podstawowy zakres zadań obejmuje:

  • przeprowadzanie analiz danych i dokumentacji projektowych,
  • udział w warsztatach projektowych,
  • współpraca z klientami w kraju i za granicą,
  • tworzenie narzędzi optymalizujących prace wewnętrzne.

Szczegóły w ogłoszeniu.

Pracownik Project Management Office - rekrutacja zakończona

Poszukujemy osoby do naszego biura projektowego w Krakowie, która będzie wspierać codzienne funkcjonowanie zespołu od strony administracyjnej, logistycznej oraz organizacyjnej.

  • organizację pracy biura obsługi projektów,
  • wsparcie działań operacyjnych i logistycznych: organizacja i rozliczanie wyjazdów służbowych, obsługa kosztów,
  • obsługę dokumentacji i korespondencji projektowej i administracyjnej,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji związanych z realizowanymi zadaniami,
  • wsparcie rekrutacji i obsługi umów kadrowych,
  • organizację spotkań z partnerami biznesowymi, instytucjami zewnętrznymi oraz spotkań wewnętrznych.

Z kim chcemy współpracować?

  • Ze specjalistami/ekspertami w obszarze logistyki magazynowania, logistyki produkcji, transportu i dystrybucji
  • Z osobami posiadającymi doświadczenie w:
    - reorganizacji i/lub projektowaniu magazynów
    - wdrażaniu nowych rozwiązań związanych z organizacją magazynu
    - wdrażaniem nowych rozwiązań sprzętowych
    - optymalizacji procesów magazynowych, wdrażaniu zmiany w logistyce
  • Potrafiącymi dostrzegać relacje pomiędzy procesami i strumieniami towarowymi w magazynie
  • Posiadającymi umiejętność przekładania liczb na rzeczywistość i odwrotnie
  • Rozumiejącymi znaczenie logistyki w strategii rozwoju biznesu

Ciągły proces rekrutacji

Stawiamy na ciągły rozwój, podejmujemy nowe wyzwania oraz realizujemy kolejne interesujące i ambitne projekty. Jeżeli uważasz, że Twoje doświadczenie i umiejętności albo talent i pasja mogą zostać spożytkowane
w projektach realizowanych przez Logisys, zapraszamy do nadsyłania aplikacji i propozycji współpracy.

Udział w projektach Logisys

Realizujemy projekty konsultingu logistycznego dla różnych przedsiębiorstw w kraju  zagranicą. Informacje na temat realizowanych projektów znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu osoby posiadające doświadczenie w zakresie kompetencji i usług świadczonych przez Logisys w celu podjęcia współpracy projektowej.

Kontakt

kontakt@chaingers.pl