12 633 12 88

DAS Beste aus Polen GmbH usprawnia zarządzanie stanami magazynowymi


Stworzenie koncepcji systemu zarządzania zapasami i uzupełnieniami w firmie Das Beste aus Polen GmbH

Zakończyliśmy projekt dla firmy DAS Beste aus Polen GmbH, polegający na stworzeniu koncepcji systemu zarządzania zapasami i uzupełnieniami w magazynie w Marl oraz Nowym Tomyślu.
W efekcie wdrożona została aplikacja Agilero Uzupełnianie Zapasów. Narzędzie to umożliwia administrowanie wiarygodną informacją dot. stanów magazynowych skupiającą dane z różnych systemów, a także generowanie uzupełnień i zamówień zgodnie z parametrami lead-time oraz ustalanie minimów logistycznych przy obecnym środowisku składającym się z trzech systemów IT w Niemczech i Polsce. Celem projektu było zapewnienie dostępności towaru i optymalizacja stanów magazynowych w poszczególnych lokalizacjach.

DAS Beste aus Polen GmbH to część grupy kapitałowej Das: Najlepsze z Polski, która jest nowoczesną grupą dystrybucyjną, działającą w branży FMCG na polsko-niemieckim rynku. Firma koncentruje swoją działalność na sprzedaży wysokiej jakości produktów polskich producentów artykułów spożywczych i alkoholowych do niemieckich sieci handlowych.

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X