12 633 12 88

Komunikat dot. transferu działalności prowadzonej pod marką Agilero do wyodrębnionej spółki

Zmiany w spółce HUB logistics (właściciela marki Logisys)Chcielibyśmy poinformować, że z dniem 01.04.2019 r., wszelkie prawa i obowiązki związane z oferowanymi usługami IT prowadzonymi pod marką Agilero (należącą dotychczas do HUB logistics Sp. z o.o.) przejmuje Agilero Sp. z o.o. – spółka wydzielona jako zorganizowana część przedsiębiorstwa na podstawie umowy transferu z dnia 01.03.2019 r.

HUB logistics Sp. z o.o. oraz Agilero Sp. z o.o. będą kontynuować działania biznesowe w sposób niezależny, pozostając jednak w partnerskiej relacji.

    Co to oznacza dla klientów użytkujących/wdrażających systemy Agilero?
  • Operacyjnie - w zakresie bieżącej współpracy – nic się nie zmienia. Zarówno zespół Agilero, lokalizacja, sposób działania, jak i osoby kontaktowe pozostają bez zmian. Wszelkie zaplanowane prace oraz projekty będą kontynuowane w uzgodnionym trybie.
  • Formalnie – jedyną konsekwencją jest wyrażenie po stronie klientów zgody na cesję umowy, aby móc zachować ciągłość świadczeń i licencji.

HUB Logistics pozostaje specjalizowanym dostawcą usług logistycznych z działem konsultingu logistycznego, funkcjonującego pod marką Logisys.

W przypadku pytań lub chęci uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt Przemysławem Piętakiem:
przemyslaw.pietak@hublogistics.pl
+48 786 872 818

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X