+48 515 038 568

PartyDeco przygotowane koncepcyjnie do przeprowadzki magazynuMasterplan nowego magazynu o planowanej powierzchni 10 000 m2
W związku z istotnymi wzrostami sprzedaży, dotychczasowe rozwiązanie magazynowe PartyDeco przestało być wystarczające, a firma stanęła przed potrzebą reorganizacji i poszukania alternatywnej powierzchni. Zostaliśmy poproszeni o wsparcie w przygotowaniu nowej koncepcji logistycznej w postaci masterplanu. Opracowaliśmy projekt magazynu o wielkości 10 000 m2, z dodatkową możliwością rozbudowy, aby zabezpieczyć potencjalne potrzeby w przyszłości. W proponowanym projekcie rozbudowa nie koliduje z głównymi powierzchniami operacyjnymi i ciągami komunikacyjnymi wewnątrz magazynu. Koncepcja obejmuje również magazyn przyprodukcyjny.

Przygotowane rozwiązanie pozwala na podjęcie racjonalnej decyzji o wielkości i organizacji nowego obiektu, znacznie redukując ryzyko inwestycji.

Firma PartyDeco to lider w produkcji, oraz główny importer i dystrybutor artykułów dekoracyjnych i gadżetów imprezowych. Firma działa na rynku ponad 20 lat, a obecnie zatrudnia ok. 150 pracowników.Więcej informacji na temat działalności HUB logistics znajdziesz tutaj.

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X