+48 515 038 568

PPML 2018: Inwestycja w magazyn – doświadczenia polskich firm, case studies.


Ruszyła ósma edycja badania Panelu Polskich Menedżerów LogistykiPanel Polskich Menedżerów Logistyki (PPML) to niekomercyjne przedsięwzięcie realizowane od 2010 roku.
W ramach tego unikalnego cyklu badań, menedżerowie logistyki i operacji dzielą się doświadczeniem związanym ze stanem zarządzania procesami w obszarze logistyki i łańcucha dostaw w przedsiębiorstwach działających w Polsce.

Niniejsza edycja ściśle nawiązuje do badania ilościowego zrealizowanego w 2012 roku, w którym za pomocą ankiety online zebraliśmy informacje z 309 firm, dot. problematyki związanej z realizacją inwestycji w magazyn. Tutaj można zapoznać się z wynikami ówczesnego badania.

Tym razem chcemy pogłębić temat poprzez przeprowadzenie badań o chakakterze jakościowym, aby skupić się na konkretnych case studies. Metodą badawczą jest wywiad pogłębiony. Raport z badania będzie mieć formę zredagowanego zapisu wywiadów oraz omówienia wniosków z odniesieniem do wyników z 2012 roku. Premiera, tradycyjnie, odbędzie się na kongresie Modern Warehouse w listopadzie.

Jeśli macie na swoim koncie ciekawe doświadczenia związane z realizacją inwestycji w magazyn w Waszych przedsiębiorstwach, zapraszamy do kontaktu – lista rozmówców jest otwarta, bardzo zależy nam
na różnorodnych historiach. Statystyki już mamy, teraz chcemy je pogłebić o kalejdoskop przypadków.

Magda Kozielska
Koordynacja badania PPML
magda.kozielska@hublogistics.pl
Tel. 698 603 409

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X