+48 515 038 568

Właściciel marki NeoNail usprawnia z nami organizację logistyki, aby przyspieszyć realizację zamówień
Audyt procesowo-organizacyjny w Cosmo Group
Po przeprowadzeniu warsztatów koncepcyjnych związanych z procesem pakowania i kontroli, przeprowadziliśmy złożony audyt procesów logistycznych i organizacji dla Cosmo Group – właściciela wiodącej marki produktów do stylizacji paznokci. Audyt obejmował identyfikację obecnych problemów w organizacji procesów wewnętrznych i komunikacji pomiędzy działami firmy. Nadrzędnym celem działań usprawniających ma być redukcja czasu dostarczania towarów do klientów do 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.
W wyniku audytu powstała lista działań korygujących u uwzględnieniem poszczególnych działów wraz z roadmapą.

W kolejnych etapach naszej współpracy będziemy wspierać organizację klienta w efektywnym wdrażaniu zaplanowanych zmian (interim management) oraz opracowywać nową koncepcję magazynowania (masterplan).

Firma Cosmo Group – właściciel takich marek, jak NeoNail, Mylaq, Revi czy Black Lashes – to jedna z wiodących firm na rynku lakierów hybrydowych, stale rozwijająca swoją ofertę w zakresie kosmetyków kolorowych, będąca jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na polskim rynku drogeryjnym.Więcej informacji na temat działalności HUB logistics znajdziesz tutaj.

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X