12 633 12 88

Zarządzanie dystrybucją – doświadczenia i problemy, z jakimi mierzą się polskie przedsiębiorstwa


Rozpoczynamy VI edycję Panelu Polskich Menedżerów Logistyki (PPML)4 sierpnia rusza kolejna edycja badań marketingowych prowadzonych w ramach projektu Panel Polskich Menedżerów Logistyki. Tematem przewodnim jest w tym roku zarządzanie dystrybucją w polskich przedsiębiorstwach. Badanie skierowane jest do menedżerów logistyki i dystrybucji, a jego celem jest zdobycie i synteza wiedzy oraz doświadczeń związanych z zarządzaniem dystrybucji, optymalizacją procesów oraz współpracą z dostawcami usług dystrybucyjnych (operatorami logistycznymi i kurierami).

Panel Polskich Menedżerów Logistyki to projekt firmy Logisys, w ramach którego menedżerowie logistyki mogą podzielić się swoim doświadczeniem związanym z aktualnym stanem zarządzania logistyką w polskich firmach. Jest to unikalne przedsięwzięcie, dzięki któremu polscy menedżerowie odpowiedzialni za logistykę będą lepiej przygotowani do podejmowania decyzji o projektach i inwestycjach logistycznych. Dzięki dotychczasowym edycjom udało się zbudować bazę wiedzy na następujące tematy:

  • projekty logitysteczne realizowane w polskich przedsiębiorstwach (2010)
  • pozycja logisyki w strukturach polskich firm (2011)
  • problemy związane z inwestycją w magazyn (2012)
  • doświadczenia we wdrażaniu automatyki magazynowej (2013)
  • systemy IT w magazynach (2013)

Więcej informacji o projekcie PPML oraz raporty z poprzednich badań można znaleźć tutaj.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby odpowiadające za dystrybucję w polskich przedsiębiorstwach do udziału w tegorocznej edycji!

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X