+48 515 038 568

Automatyzacja w łańcuchu dostaw – zobacz przykłady rozwiązań, zadaj pytania ekspertom


Logisys na warsztatach magazynowych Europa Systems – 21 września,
Szczecin/Żabów

Z naszych doświadczeń i rozmów z klientami jasno wynika, że zainteresowanie automatyką magazynową wśród polskich przedsiębiorstw rośnie, jednak bardzo trudno jest przejść z etapu rozpatrywania
do uruchomienia inwestycji. (Przypominamy raport PPML „Automatyka magazynowa – praktyczne doświadczenia polskich firm”). Trudno się dziwić, jest to kosztochłonne przedsięwzięcie na dużą skalę, więc aby się za nie zabrać, trzeba się najpierw dobrze przygotować, zadbać o pewność powodzenia i przekonać zarząd.

Dlatego też serdecznie zapraszamy na warsztaty magazynowe „Automatyzacja w łańcuchu dostaw”, które odbędą się 21 września w Szczecinie oraz zakładzie produkcyjnym firmy Europa Systems w Żabowie. Będzie to doskonała okazja, żeby spotkać się z tymi, którzy na swoim koncie mają wiele tego typu projektów oraz przyjrzeć się rozwiązaniom automatycznym, które są tam produkowane.

Całość poprzedzi spotkanie z doświadczonymi doradcami logistycznymi z wieloma projektami na koncie. Wśród nich znajduje się konsultant Logisys, Łukasz Musialski, który przeprowadzi warsztat dot. planowania inwestycji w automatykę. Będzie się można dowiedzieć m.in., jak krok po kroku przygotować się do inwestycji, żeby uzyskać maksymalną efektywność, jak wybrać dobrych dostawców, jak uniknąć ukrytych kosztów, jak pozyskać „zielone światło” od zarządu.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu wszystkich, którzy mają w planach lub wstępnie rozważają wdrożenie automatyki,

Jak się zapisać? http://warsztaty.nm.pl

Organizatorem wydarzenia jest Forum Media Polska.

Newsletter HUB logistics

Zamknij

Zostaw emial...

Zamknij   X